Postępowanie cywilne Rzeszów

Postępowanie cywilne Rzeszów

Prowadzenie sprawy cywilnej może być skomplikowane i czasochłonne. Dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonych prawników, którzy znają przepisy prawa oraz potrafią efektywnie prowadzić sprawę. Nasi prawnicy pomogą Państwu na każdym etapie postępowania cywilnego w Rzeszowie, od przygotowania pozwu, przez reprezentację przed sądem, aż po egzekucję wyroku.

W naszej firmie oferujemy pomoc w rozmaitych postępowaniach. Jako zespół prawników Kancelarii z Rzeszowa świadczymy wsparcie, z zakresu niemal wszystkich obszarów prowadzenia działalności gospodarczej. Wspieramy naszych Klientów w tworzeniu firm i ich rozwijaniu. Świadczymy również pomoc w obsłudze biznesu i doradztwie biznesowym. W ramach naszej działalności, możemy świadczyć obsługę prawną firm polskich i zagranicznych, restrukturyzację i procesy naprawcze przedsiębiorstw, a także obsługę klientów indywidualnych.

Kancelaria spraw cywilnych z Rzeszowa – zakres wsparcia

Klienci Kancelarii mogą uzyskać pomoc i wsparcie od prawników Kancelarii w obszarze szeroko rozumianego prawa cywilnego.

W interpretacji skomplikowanych przepisów oraz podejmowaniu kroków procesowych w sytuacjach związanych m.in. z prawem pracy i ubezpieczeniami społecznymi, a także z dziedziczeniem, określaniem i uiszczaniem zobowiązań wynikających z umów czy stosunków regulowanych przez kodeks rodzinny i opiekuńczy, pomocne mogą okazać się wsparcie i porady, które świadczymy jako Adwokaci i Radcy Prawni Kancelarii Prawa Pracy.

Sprawy i postępowania cywilne, związane z rozwodami, separacją, podziałem majątku czy ustaleniem obowiązku alimentacyjnego, a także regulowaniem kwestii stosunków między pracownikiem a pracodawcą, to tylko niektóre postępowania, których prowadzenia podejmujemy się w naszym zespole adwokatów rzeszowskiej kancelarii.

Przepisy międzynarodowe – Kancelaria Rzeszów

W Zespole Kancelarii Prawa Pracy Witold Drozdowski zajmujemy się również udzielaniem porad w kwestiach regulowanych przez przepisy międzynarodowe. Zacieranie się granic pod względem nie tylko handlowym, ale także prywatnym, niejednokrotnie powoduje problemy, w których rozwiązaniu możemy pomóc. Udzielanie merytorycznych porad na każdym etapie postępowania cywilnego, a także reprezentowanie interesów Klientów przed organami administracyjnymi w kwestiach regulowanych przez kodeks pracy, może pomóc w rozwiązaniu trudnych sytuacji - także tych z pogranicza kilku obszarów.

Decydując się na współpracę z kancelarią z Rzeszowa, klienci mogą liczyć na rzetelne i profesjonalne doradztwo w zakresie przepisów międzynarodowych. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez zespół pozwalają na skuteczne rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów prawnych. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej sprawy oraz dbałości o interesy klientów, kancelaria rzeszowska cieszy się uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Chcesz się dowiedzieć więcej o prawie pracy i BHP?

Masz pytania? Napisz do nas.