Pomoc prawna Rzeszów

Zapewniamy pomoc prawną w Rzeszowie Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom. Konsultacje prawnicze to propozycja kierowana nie tylko do mieszkańców Rzeszowa i lokalnych przedsiębiorców. Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami z całego województwa podkarpackiego oraz innych regionów Polski.

Proponujemy zarówno jednorazowe konsultacje prawne, jak i kompleksowe doradztwo w ramach długofalowej współpracy. Pomoc prawna oferowana przez naszą kancelarię obejmuje w szczególności zakres prawa pracy i przepisów BHP, jednakże doradzimy Państwu również w sprawach związanych z innymi dziedzinami prawa. Współpraca z Kancelarią w Rzeszowie to gwarancja profesjonalizmu, zaangażowania oraz indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Dzięki naszej pomocy prawnej możesz być pewien, że Twoje sprawy zostaną załatwione w sposób rzetelny, terminowy i zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Szeroki zakres pomocy prawnej – Rzeszów

Na konsultacje prawne decydują się często osoby, które stykają się z koniecznością interpretacji dokumentów administracyjnych lub uczestnictwa w postępowaniach sądowych. Nasza kancelaria w Rzeszowie świadczy usługi kompleksowego wsparcia z zakresu pomocy prawnej, udzielając porad prawnych z zakresu różnych dziedzin.

Przedsiębiorcy zmagają się na co dzień z licznymi wyzwaniami prawnymi, takimi jak zawieranie umów handlowych, ochrona własności intelektualnej czy rozwiązanie sporów z kontrahentami. Nasza pomoc prawna obejmuje między innymi doradztwo w zakresie prawa gospodarczego, prawa pracy i przepisów BHP.

Zagadnienia, jakie obejmują udzielane przez nas konsultacje prawne to m.in.:

  • interpretacja przepisów i dokumentów,
  • przygotowanie oraz kontrola poprawności sporządzenia umów,
  • pomoc w sporządzaniu wniosków, skarg czy odwołań od decyzji organów administracyjnych,
  • sprawy dotyczące prawa pracy,
  • ubezpieczenia społeczne,
  • sprawy spadkowe,
  • przepisy kodeksu rodzinnego i opiekuńczego,
  • międzynarodowe przepisy prawne.

Specjalizujemy się w przepisach prawa pracy i BHP. Proponujemy Państwu doraźne konsultacje prawne, związane z przestrzeganiem prawa pracy i przepisów BHP przez pracowników oraz pracodawców, a także możliwość stałej obsługi Państwa firmy w tym zakresie. Zapewniamy też wsparcie i opiniowanie w sytuacjach konfliktowych na linii pracownik-pracodawca. Udzielamy porad w naszej kancelarii zlokalizowanej w Rzeszowie. Proponujemy Państwu także zdalne konsultacje prawne, poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Chcesz się dowiedzieć więcej o prawie pracy i BHP?

Masz pytania? Napisz do nas.