Spółki prawa - pomoc w rejestracji i założeniu firmy w Rzeszowie

Spółki prawa - pomoc w rejestracji i założeniu firmy w Rzeszowie

Nasz zespół prawników Kancelarii Prawa Pracy Witold Drozdowski z Rzeszowa świadczy wsparcie w procedurach związanych z tworzeniem nowych przedsiębiorstw. Każdy Klient, który potrzebuje pomocy w wielu procesach związanych z powoływaniem do życia nowej firmy, może skorzystać z naszego wsparcia – jesteśmy prawnikami, którzy nie tylko przeprowadzą Klienta przez wszystkie etapy tworzenia nowego podmiotu gospodarczego, ale także przygotują dokumenty konieczne w każdej działalności, takie jak np. wzory umów dla przyszłych pracowników. Zadbamy także o to, aby Klient dotrzymał wszystkich terminów narzuconych przez organy zewnętrzne.

W czym pomagamy w Kancelarii?

Rejestracja i zakładanie działalności, firm i spółek cywilnych, komandytowych oraz z o.o. - prawnik z naszej Kancelarii, adwokat lub radca prawny może świadczyć wsparcie w każdej z tych dziedzin, niezależnie od tego, czy tworzony przez Klienta podmiot gospodarczy jest jednoosobowy, czy stanowi dużą korporację – jako zespół świadczymy pomoc na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa.


Pomoc przy zakładaniu spółki z o.o., komandytowej lub cywilnej można od razu połączyć z doradztwem z zakresu prawa pracy – w Kancelarii nastawieni jesteśmy w dużej mierze na wsparcie związane z przepisami regulującymi relacje pracodawca-pracownik. W związku z tym, każdy z prawników należących do naszego zespołu, może współpracować z Klientami, których wymagania łączą wszystkie te aspekty.


Zakładanie i rejestracja działalności, firmy, czy też spółki cywilnej, z o.o. lub komandytowej to sprawy, w których możemy świadczyć pomoc jako Kancelaria i pracujący w niej zespół adwokatów i radców prawnych z Rzeszowa.

Chcesz się dowiedzieć więcej o prawie pracy i BHP?

Masz pytania? Napisz do nas.