Porady prawne - Rzeszów

Usługi consultingu prawnego kierujemy do przedsiębiorców działających w różnych formach prawnych. Zapewniamy kompleksowe porady prawne, dotyczące zróżnicowanych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz połączeniu wiedzy teoretycznej z praktyką, doskonale znamy aktualne przepisy, obowiązujące małe i większe przedsiębiorstwa. Proponujemy zarówno doraźne usługi, jak również stałą obsługę prawną firm. Zapewniamy consulting prawny firmom z różnych branż, z sektora małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Aktualnie, do grona naszych Klientów należy szerokie grono przedsiębiorców. Świadczymy usługi dla kilkudziesięciu firm, wśród których są przedstawiciele międzynarodowych korporacji, jak również jednoosobowych działalności gospodarczych.

Pomimo lokalizacji kancelarii w Rzeszowie, jesteśmy otwarci na Klientów z terenu całej Polski.

Porady prawne dla przedsiębiorców

Zapewniamy pełny zakres porad prawnych dla naszych partnerów biznesowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu, możemy zaproponować naszym Klientom wsparcie dotyczące zróżnicowanych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej. Specjalizujemy się w prawie pracy, jednak nasze porady dotyczą także innych dziedzin prawa. Nasza kancelaria współpracuje także z przedstawicielami innych branż – tłumaczami przysięgłymi, notariuszami czy rzecznikami patentowymi. Dzięki temu, wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie oraz optymalne rozwiązanie problemów dotykających przedsiębiorstwa.

W ramach consultingu prawnego dla firm, doradzamy w kwestiach związanych z bezpiecznym funkcjonowaniem w obrocie. Działamy szybko, sprawnie i dokładnie, unikając przy tym zbędnej biurokracji i koncentrując się na kluczowych potrzebach przedsiębiorstwa. Podczas współpracy dbamy o długoletnie bezpieczeństwo prawne przedsiębiorstwa. Kontrolujemy formalną prawidłowość dokumentacji wewnętrznej oraz kierowanej do partnerów zewnętrznych i organów administracyjnych. Zapewniamy również nadzór nad sporządzaniem dokumentacji wewnętrznej polityki firmy, a także przestrzeganiem ujętych w niej zasad. W trakcie współpracy z naszą kancelarią na bieżąco informujemy osoby zarządzające o wszelkich zmianach w przepisach prawnych, które mogą dotyczyć funkcjonowania firmy.

Consulting prawny oparty na wnikliwej analizie

Udzielana pomoc prawna oparta jest na obiektywnej analizie, polegającej w głównej mierze na kontroli podejmowanych w danym przedsiębiorstwie czynności i procedur oraz funkcjonujących wewnętrznych aktów prawnych i ich zgodności z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

W ramach oferowanego wsparcia, udzielamy pomocy w postaci porad prawnych w formie ustnej oraz pisemnej, po zapoznaniu się z sytuacją. Podejmujemy działania mając możliwie najszerszy i najdokładniejszy jej obraz, dlatego na spotkanie prosimy Klientów o zebranie jak najobszerniejszej dokumentacji oraz przygotowanie się do rozmowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiednio zareagować w danej sytuacji. Opieramy się na aktualnych przepisach prawa, przedstawiając w poradach prawnych możliwe ścieżki wyjścia z danej sytuacji, zgodnie z możliwymi drogami prawnymi. Mamy na względzie również niepisane zasady etosu zawodowego, dochowując tajemnicy zawodowej. W naszym zespole praktykujemy pomoc opartą na wysokiej kulturze osobistej, zapewniając poufność oraz dyskrecję przy udzielaniu porad prawnych, jak też innych czynnościach z szeroko rozumianego zakresu consultingu prawnego.

Porady prawne - Rzeszów

Chcesz się dowiedzieć więcej o prawie pracy i BHP?

Masz pytania? Napisz do nas.